Mai e aproximativ o lună până la gamescom. Interviu Tim Endres
Despre Gamescom nici nu știu dacă mai are rost să vă spun prea multe. Dacă le aveți cât de cât.
Despre Gamescom nici nu știu dacă mai are rost să vă spun prea multe. Dacă le aveți cât de cât.
Nu știu unde să pun textul ăsta. Considerați-l o diaree neuronală după ce am fost răvășit de The Alters. Pe.
Se făcea ora serii 20:00, după ce revenisem cu a mea soție dintr-un bine meritat concediu, când cu un relativ.
Citind review-ul lui Vlad despre noul Doom, am decis să scriu și eu câteva rânduri despre mizeria asta de joc..
Anul acesta am descoperit fără să vreau că m-am inspirat, în ceea ce privește urmărirea titlurilor noi de jocuri apărute.
Lumea IT și mai ales cea a jocurilor se oprește destul de rar asupra ideii de naționalitate. If anything, mie.