Mai e aproximativ o lună până la gamescom. Interviu Tim Endres

Despre Gamescom nici nu știu dacă mai are rost să vă spun prea multe. Dacă le aveți cât de cât.

Citește

The Alters și Zeal & Ardor

Nu știu unde să pun textul ăsta. Considerați-l o diaree neuronală după ce am fost răvășit de The Alters. Pe.

Citește

Am fost la Bucharest Tech Expo și bine am făcut!

Se făcea ora serii 20:00, după ce revenisem cu a mea soție dintr-un bine meritat concediu, când cu un relativ.

Citește

Doom: The Dark Ages – o văitare în pustiu

Citind review-ul lui Vlad despre noul Doom, am decis să scriu și eu câteva rânduri despre mizeria asta de joc..

Citește

Scurt și la obiect: inZOI în viziunea unui novice

Anul acesta am descoperit fără să vreau că m-am inspirat, în ceea ce privește urmărirea titlurilor noi de jocuri apărute.

Citește

Avem și noi jocuri create pe plaiurile mioritice

Lumea IT și mai ales cea a jocurilor se oprește destul de rar asupra ideii de naționalitate. If anything, mie.

Citește